Hakkımızda

Gelişen teknolojiyi sürekli takip ediyoruz.

Kurulduğu günden itibaren (1998) Dijital Baskı alanında her zaman en ileri teknolojiyi, alanında uzman , güler yüzlü personeller  ile size ulaştırma çabası içinde olan DKM DİALOG KOPYALAMA MERKEZİ, hizmet yelpazesini sürekli olarak genişleterek, daha fazla ürün ve hizmeti “profesyonel” titizlikle sunmaya devam ediyor. Siz değerli müşterilerimizle, doğrudan ve sıcak bir iletişim kurarak, taleplerinizi değerlendiren kuruluşumuz,  en iyi baskı hizmetini verme yarışında çıtayı sürekli yukarılara taşıyor.

Sektöründe “standardı belirleyen DİALOG KOPYALAMA MERKEZİ, 2007 yılında sürekli artan taleplerini göz önünde bulundurarak sizlere yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır.
Gün be gün gücüne güç katan DİALOG KOPYALAMA MERKEZİ olarak diyoruz ki; Hızlı, kaliteli, güvenilir hizmet ve uygun fiyat garantisi ile DKM farkını gösterebilmeniz için sizleri bekliyoruz.

Tüm Baskı ihtiyaçlarınızı hızlı, etkili güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

Hangi sektörde ve hangi alanda olursa olsun firmanızın tüm matbaa ve baskı ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılama imkanı sunuyoruz. Bu sayede geleneksel matbaa süreçlerinin getirdiği iş yükünden kurtuluyorsunuz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kaliteli ve hızlı hizmet alabilme imkanını size sunuyoruz.

Kullanıcı dostu tasarımımız ve altyapımız ile aradığınız her bilgiye veya ürüne kolayca ulaşabilir, kafanıza takılan sorular için ‘İletişim’ bölümünü kullanarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Termin ve sevkiyat süreçlerinde sorun yaşamazsınız, ürünleriniz kargo aracılığıyla belirtilen sürede adresinize teslim edilir.

DKM DİALOG KOPYLAMA MERKEZİ olarak Müşteri odaklı hizmet vermek, alacağınız hizmetleri zamanında eksiksiz ve hasarsız ulaştırmak, topluma, doğaya, çevreye yararlı olmak, kalite yönetim sistemini titizlikle uygulamak ve kendi içimizde sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmek…

Daima referans olarak gösterilen ve firmalar tarafından tercih edilebilen bir şirket olmak, bu ilkelerin sürekliliğini sağlayıp, mutluluğumuzu müşterilerimizle ve çalışanlarımızla paylaşmak…

Neden Dialog Kopyalama Merkezi ?

Dünya'da Ne Varsa Bizde de var

Baskı Hizmetlerimizi Son Jenerasyon Dijital Baskı Makinalarıyla Müşterilerimize sunmakayız.

Müşteri ilişkileri

Müşterilerimizi Anlıyor
Hayallerine Ortak Oluyoruz.

Hızlı hizmet

DKM'de Baskı Hizmeti
Her Zaman Hızlı ve Kolaydır.

Kaliteli ve Ekonomik Hizmet

Baskı Kalitesi Yüksek Çözünürlüklü,
Gerçek ve Canlı Renklerle Teslim Edilir.

Titiz çalışma

Baskı Öncesi Tüm Kontroller Yapılır,
Müşteri Onayından Sonra Baskıya Geçilir

Deneyim

23 Yıllık Tecrübe ile Müşterilerimizin Almak İstedikleri Baskıları Doğru ve Eksiksiz Teslim Ederiz

Scroll to Top