Matbaacılık Çözümleri

Kurumsal Kimlik ürünlerinden matbu evraklara tirajlı broşür baskılarından  restoran baskı ürünlerine yüzlerce farklı matbaa ürünü ile İşletmenizin ön plana çıkmasını ve kurumsal kimliğinizi güçlendirip hizmet verdiğiniz müşterilerinizin her zaman aklında kalmanızı sağlarız. DKM Dialog Kopyalama Merkezi olarak, çözüm ortaklığı yaptığımız müşterilerimizin tanıtımını en iyi şekilde yapmayı hedefliyoruz.  DKM Dialog Kopyalama Merkeziçözüm ortaklarına daima  en iyi ve en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duyar. 

Dökümanlarınız Uzun Ömürlü Olsun…

Dökümanlarınızı rahatça kullanabilmeniz, uzun ömürlü ve dağılmadan saklaya bilmeniz için DKM DİALOG KOPYALAMA MERKEZİ olarak sizlere çeşitli ciltleme sistemleri ile hizmet veriyoruz.

DKM bünyesinde, çok sayfalı kitaplarınıza , kataloglarınıza ve dış etkenlerden korunmasını istediğiniz diğer basılı dokümanlarınıza , size özel tasarımlarla veya numunesine uygun olarak ciltleme yapmaktayız.

DKM ile siz değerli müşterilerimize yapılan ciltleme hizmetlerinden bir kaç tanesi :

  • Plastik Spiral:   6 – 500 yaprak arası İstediğiniz zaman iç sayfaları değiştirilebilen Plastik Spiral ürünleri.
  • Tel Spiral: 6 – 250 yaprak arası Kalın Cilt Kapakları ile  Uzun Ömürlü Ciltleme Ürünleri
  • Helezon Spiral: yaprak arası Kalın Cilt Kapakları ile  Uzun Ömürlü Ciltleme Ürünleri 
  • Amerikan Cilt: 6 – 500 yaprak arası Sert Kapak Takma Ürünleri
  • Bez Cilt: 6 – 1000 yaprak arası Özel Dikişli ve Özel isteğe göre yapılan Deri Ciltleme Ürünleri.

DKM DİALOG KOPYALAMA MERKEZİ’nin sunmuş olduğu  ebat ve  sayı farketmeksizin yapılan ciltleme hizmetleri sayesinde dökümanlarınızı uzun yıllar muhafaza etmenizi sağlıyoruz.

Renkli-Siyah beyaz

İster renkli isterseniz tek renk.

Dakikada 100 sayfa baskı hızıyla gerçek ve canlı renkleri son derece kaliteli ve kısa bir süre içerisinde en ekonomik fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Scroll to Top