CANLI & SOLMAYAN RENKLER
İstediğniz Baskıyı İstediğiniz Uzunlukta Basar ve Uygularız...
OWV
One Way Vision Baskılarımızla
Vitrinlerinizi kaplayın
Hem Ürünlerinizi tanıtın
Hem de Gün Işığını Kaybetmeyıin.
BRANDA BASKI
Görsel Tanıtımlarınızı
Uzun Yıllar
İlk Günkü Gibi Sergileyin
Previous
Next

Dijital Baskı Yapıyor musunuz ?​

DKM Dialog Kopyalama Merkezi ile Dijital Baskılarınızı hızlı, etkili, kaliteli ve gerçek renklerle gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Geniş medya seçenekleriyle 1.hamur kağıttan kadar her türlü dijital baskı materyallerine tasarımlarınızı, yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı, ürün numunelerinizi, çıktı alabilirsiniz.

BRANDA BASKI

DKM DİALOG KOPYALAMA MERKEZİYLE
Brandalarınız Farklı Ölçülerde ve Farklı gramajlarda Süreli ve Değişken görsellerinizi reklam ve tanıtımlarınızı ekonomik olması nedeniyle sürekli değiştirip tanıtımlarınızı güncel tutabilirsiniz. Branda baskı çok farklı amaçlarla kullanılabilir. Satılık ilanlarından Germe tabelalara Totem tabelalardan Kamyonet Kasalarının kaplanmasına kadar birçok farklı mecrada reklam aracı olarak kullanılmaktadır.
Brandalarınız Baskı öncesi yapılan tasarımlar ve istenilen özel boyutlarında hazırlanıp baskıları yapılır. Baskı ölçülerine göre orantılı bir şekilde kuş gözü kapsülleri veya ağırlık veya büyüklüklerine göre özel dikiş yapılarak kopçalar yapılarak yırtılması engellenir.
DKM ile yapılan Branda baskıları uzun yıllar solmayan canlı ve parlak renklerle kullanmanıza imkan sağlıyoruz.

BİLLBOARD BASKI

DKM Dialog Kopyalama Merkezi olarak Şehrin en gözde yerlerinde mevcut Billboard alalarımızla Müşterilerinize en hızlı şekilde ulaşır, her an gön önünde olursunuz. Günümüzde şehirlerde etkili reklam aracı olan billboardlar, Büyük bir müşteri etkisi alır 2500×3000 cm ebatları ile çok dikkat çekici ürünlerdir.
Araç trafiğinin ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde oldukça fazla olumlu müşteri geri dönüşleri sağlarsınız.

CLP RAKET BASKI

Dialog Kopyalama Merkezi ne ait CLP lerle şehrin kalabalığında kendinizi gösterin. Herkes sizi fark etsin. Rakiplerinizin önüne geçin, Her zaman güzel görünün, Daima akılda kalın. 

Raket alanları  Büyük şehirler de, ana caddelerde, merkez ara sokaklarda çok sık kullanılan reklam mecralarıdır. Otobüs duraklarında, metrolarda,  AVM’lerde, hava limanlarında ve görebileceğiniz reklam mecrelarıdır. CLP baskı nın açılımı City Light Poster şeklindedir.  baskı kağıdının ışık geçirgenliği  118×175 cm baskı ölçüsü sayesinde geceleri ışıklı panolar sayesinde  rahatlıkla ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırırsınız.

DURATRANS (BACKLIT) BASKI

DKM Dialog Kopyalama Merkezinde yapacağınız Duratrans baskılar ile cap canlı ürün göselleri oluşturun müşterilerinizi büyüleyin, ürünlerinizin detaylarını mükemmel bir şekilde duvarlarınızda, vitrinlerinizde sergileyin.

Duratrans ürünler parlak şeffaftır  ve ışığı oldukça iyi bir şekilde  yansıtan yüzeyi ile işletmelerce tercih edilen bir reklam aracıdır.
Duratrans baskının  iç mekanlarda  kullanılma sebeplerinden en önemlisi dış ortamlara uyum sağlayamamasıdır. Yağmur, Güneş, soğuk havlar için ideal bir malzeme değildir.
Görsel Ölçülerine göre hazırladığımız ışıklı çerçeveler sayesinde Duratrans baskılarınız gerçek renklerinde baskılarınızı yansıtır.

DKM Dialog Kopyalama merkezinde Yapmış olduğumuz baskı teknikleri ile   Mağazalarda, AVM lerde İçmekan Özel kasalı Bill boardlarda  5 yıl boyunca solmadan canlı renklerle kullanabilirsiniz.

POSTER BASKI

DKM Dialog Kopyalama Merkezi ile Solmayan, Canlı ve Gerçek renklerle Poster baskılarınızı gönül rahatlığıyla alabilir, duvarlarınızı canlandırabilirsiniz. 

21 cm den 152cm e kadar farklı ölçülerde ve istediğiniz metrajlarda baskı ölçüleriyle DKM Dialog Kopyalama Merkezi Olarak Hizmetinizdeyiz.  

KİTAP BASKI

DKM Dialog Kopyalama Merkezi, Kültür Banaklığından almış olduğu sertifika sayesinde Müşterilerine Bandrollü kitap basımı hizmeti vermektedir. Üstelik bu hizmet ile kitaplarınız , dergi ve mecmualarınız yasal olarak kayıt altına alınmış olup, Sizin adınıza kayıtlanmış ve koruma kapsamına girmiş olur.

Scroll to Top